Investuojant į kriptovaliutas reikia ne tik galimybės nusipirkti virtualią monetą, bet ir žinių apie jos saugojimą. Tai reiškia, kad reikia pasirinkti tinkamą piniginės tipą, o tai, kad rinkoje yra didžiulis elektroninių monetų pasirinkimas, nėra lengva užduotis. Dėl šios priežasties daugelis pradedančiųjų investuotojų susilaiko nuo investicijų į virtualias monetas. Laimei, yra paprastas ir saugus būdas laikyti savo kriptovaliutą, tai yra kortelė su kodu „Netricoin“.

Online ar offline piniginė?

Elektronines pinigines galima suskirstyti į online ir offline naudojamus tipus. Online tipas yra piniginė, kuri yra virtualios platformos, teikiančios privačias sąskaitas kriptovaliutoms saugoti, dalis. Norėdami prisijungti prie šio tipo paskyros, reikalingas prisijungimo vardas ir kelių simbolių slaptažodis. Šio tipo piniginės privalumas yra galimybė prisijungti prie jos iš bet kurios pasaulio vietos. Viskas, ko Jums reikia, yra kompiuteris, prieiga prie interneto ir išsami prisijungimo informacija. Offline tipas yra piniginė usb rakto pavidalo, apsaugota prisijungimo vardu ir slaptažodžiu, kurioje saugoma kriptovaliuta. Šio tipo piniginę reikia laikyti sausoje ir saugioje vietoje, kol bus parduota saugoma kriptovaliuta.

Abi elektroninės piniginės turi privalumų ir trūkumų. Pagrindinis online elektroninės piniginės privalumas yra patogumas naudotis ir galimybė greitai atlikti operaciją. Neigiama pusė – mokestis už elektroninių monetų saugojimą ir grėsmė pavogti visas sąskaitoje sukauptas kriptovaliutas. Offline naudojamos elektroninės piniginės atveju privalumas yra saugumas, o trūkumas yra gana didelė kaina ir galimybė pamesti įrenginį.

„Netricoin“ atveju klientas naudojasi online ir offline pobūdžio pinigine.

Saugi e-piniginė su kodu offline

„Netricoin“ naudoja online ir offline elektroninių piniginių funkcijas. Taip yra todėl, kad įsigijęs produktą klientas gauna tam tikrą skaičių „Stellar“ ir „Bitcoin Cach“ vienetų, kurie pervedami į sąskaitą, prie kurios turi prieigą tik klientas. Dėl to jis turės nuolatinę prieigą prie savo kriptovaliutos, kas užtikrina jam naudojimo patogumą.

Kortelė su „Netricoin“ prieigos kodu yra atsakinga už saugumą. Mes kalbame apie kortelę su prisijungimo vardu ir slaptažodžiu prie piniginės, kurioje yra kriptovaliuta. Prisijungimą pasirenka klientas, tačiau slaptažodį sugeneruoja elektroninės piniginės apsauga ir jis patalpinamas tik ant kortelės su kodu. Tada kortelė klientui pristatoma saugioje pakuotėje paštu. Tokiu būdu tik jis turės prieigą prie savo prisijungimo vardo ir slaptažodžio.

Kortelė su prieigos kodu turi offline charakterį, o tai reiškia, kad ji nėra siunčiama el. paštu ir nėra saugoma jokioje duomenų bazėje. Šis sprendimas apsaugo klientą nuo bet kokių užpuolio bandymų ir vagystės sukauptomis kriptovaliutomis. Kliento užduotis yra tik laikyti kortelę saugioje vietoje, kol bus parduota kriptovaliuta.

Laisva prieiga ir paprastas pardavimas

Galite investuoti į kriptovaliutas ilgalaikiu ar trumpalaikiu būdu. Viskas priklauso nuo to, kiek laiko turtas yra saugomas ir kada jis parduodamas. Kai kurie klientai nori pirkti kriptovaliutą, kad parduotų už artimiausią kainos padidėjimą, o kiti nori pirkti, laikyti ir tikisi reikšmingo vertės padidėjimo.

Kiekvieno metodo efektyvumas priklauso nuo investuotojo įgūdžių, patirties ir pobūdžio. „Netricoin“ atveju kiekvienas yra geras. Taip yra todėl, kad kortelės su prieigos kodu dėka klientas gali laisvai naudotis savo kriptovaliuta, o nusprendęs, kad nori ją išgryninti, tiesiog susisiekia su pardavėju. Po trumpo patikrinimo laikotarpio surinktos lėšos bus keičiamos į pinigus ir siunčiamos į jo nurodytą sąskaitą. Tas pats pasakytina ir apie kriptovaliutų perkėlimą į kliento asmeninę elektroninę piniginę. Jei vartotojas nusprendžia pats laikyti kriptovaliutą, pakanka susisiekti su pardavėju, atlikti patikrinimo procesą ir nurodyti savo kriptografinės piniginės, į kurią bus pervesta kriptovaliuta, adresą.

Siekiant patenkinti klientų lūkesčius, „Netricoin“ rinkinys siūlo ne tik mokomąją medžiagą, bet ir paprastą gautos kriptovaliutos saugojimo būdą. Nėra ilgalaikio e-piniginės pasirinkimo, paskyros kūrimo, ilgo registracijos proceso ir prisijungimo problemų. „Netricoin“ komanda pasirūpins visa operacija, kuri paruoš platformą ir suteiks klientui prieigą prie jos. Su kortele „Netricoin“ su prieigos kodu klientas galės laisvai prisijungti prie savo paskyros ir sekti jos turinį.

Related Posts