Kriptovaliutos „Stellar” … modernus žvilgsnis į kriptovaliutas

Kriptovaliutų pasaulis nuolat tobulėja, o tai reiškia, kad nuolat atsiranda vis daugiau naujų kriptomonetų. Dauguma jų remiasi klasikiniais sprendimais ir senosiomis technologijomis, todėl investuotojai nesitiki, kad jie bus sėkmingi. Tačiau yra keletas kriptovaliutų, kurios gali nustebinti vartotojus ir investuotojus. Vienas iš tokių sprendimų yra „Stellar“.

Moderni platforma

„Stellar“, pažymėta kaip XLM, yra plati platforma, paremta vieša ir išplėstine „blockchain“ tinklo versija. Platformos tikslas yra sujungti visame pasaulyje prieinamus produktus ir paslaugas, nereikalaujant tarpininko, tokio kaip bankas ar finansinės institucijos, o tai reiškia visišką nepriklausomybę atliekant pirkimus, pervedimus, mokesčius ir mokėjimus. Ši idėja greitai išsiplėtė tarp tarptautinių verslininkų, korporacijų ir finansininkų iš viso pasaulio, kurie ieškojo būdų greitiems ir beveik nemokamiems pervedimams.

Svarbus platformos elementas yra „Stellar Lumens“, t. y. kriptovaliuta, naudojama mokėjimams atlikti. Ši moneta yra infliacinio pobūdžio, o tai reiškia, kad jai netaikomi jokie maksimalūs tiekimo apribojimai, todėl ji yra viena iš plačiausių rinkoje esančių kriptovaliutų sistemų.

Šiuolaikinė technologija ir didelės galimybės

 „Stellar“ yra atviro kodo platformos, paremtos patobulinta „blockchain“ tinklo versija, ir naujoviškos „Stellar Lumes“ kriptovaliutos derinys. Šių dviejų elementų derinys leidžia Jums leisti tokenus, pasikliauti savo sistema ir visų pirma atlikti greitus ir beveik nemokamus pervedimus maksimaliais kiekiais. Bet tai dar ne viskas.

„Stellar“, kaip platformos ir kriptovaliutos derinys, suteikia Jums galimybę atlikti sandorius ir kurti rinkas pagal visų rūšių finansines priemones ir išleisti bet kokius aktyvus. Tai reiškia, kad platforma suteikia galimybę keistis visomis elektroninėmis monetomis, taip pat valiutomis, vertybiniais popieriais ir žaliavomis, todėl tai yra pasaulinė investicijų platforma, kuria gali naudotis beveik visi investuotojai visame pasaulyje.

Tai įmanoma dėl reguliaraus darbo kuriant „Stellar“ sistemą, kuri atitiko investuotojų ir vartotojų lūkesčius ir tuo pačiu tapo revoliucine tarpininkų platforma. „Stellar Lumens“ kriptovaliuta taip pat vaidina didžiulį sėkmės vaidmenį, nes neturi riboto maksimalaus tiekimo, kurio dėka ji naudojama padengti internetinių operacijų mokesčius. Platformos galimybės ir kriptovaliutos efektyvumas lėmė, kad „Stellar“ tapo viena perspektyviausių elektroninių monetų. Tai rodo ir reguliarus kriptografinių mainų kūrimas.

„Stellar” kripto biržoje – ar užkariaus rinką?

Kripto biržoje XLM buvo galima įsigyti nuo 2014 m. Pradinė kriptovaliutos kaina buvo 0,0012 USD už vienetą. Didelis susidomėjimas kriptovaliuta reiškė, kad per mažiau nei metus XLM padidino savo vertę beveik dešimt kartų, pasiekdama 0,01 USD už vienetą kainą. Nuo tada „Stellar“ išlaikė santykinai stabilią vertę, stiprindama savo pozicijas kriptovaliutų rinkoje.

Pirmieji žingsniai buvo užfiksuoti 2017 m. rugsėjo mėn., kai vieneto kaina viršijo 0,01 USD, o 2018 m. pradžioje ji netgi siekė 1 USD už vienetą. Deja, per kriptografinę žiemą 2018 m. antroje pusėje „Stellar“ kaina krito, kaip ir daugelis kitų kriptovaliutų. Vertė stabilizavosi tik 2019 metų pradžioje ir svyravo apie 0,04 – 0,16 USD už vienetą. Netrukus po kriptografinės žiemos pabaigos „Stellar“ sustiprėjo ir padidėjo jos vertė.

2020 m. pradžioje XLM vėl pradėjo džiaugtis investuotojų susidomėjimu, kas pirmiausia prisidėjo prie stabilios pozicijos nustatymo, o po to prie reguliaraus jos vertės padidėjimo. Tai ypač matėsi 2020 m. antroje pusėje. Tikroji sėkmė buvo 2021 m. pradžioje, kai XLM pasiekė keletą staigių kainų šuolių, o kiekvienas kritimas tik sustiprino ir grąžino prie didesnės vertės.

Šiuo metu „Stellar“ yra viena iš dvidešimties stipriausių rinkoje esančių kriptovaliutų. Tai vadinama „vyšnia ant torto“ ir kriptovaliuta, į kurią verta investuoti 2021 m. Naudodamiesi lėta, bet reguliaria augimo tendencija, investuotojai turi galimybę įsigyti stiprią ir į ateitį orientuotą kriptovaliutą, kuri artimiausiu metu gali pasiekti svaiginančią vertę.

Related Posts