Kriptovalūtas Stellar… mūsdienīgs skatiens uz kriptovalūtām

Kriptovalūtu pasaule pastāvīgi attīstās, tāpēc regulāri parādās arvien jaunākas kriptovalūtas. Lielākā daļa no tām ir balstītas uz klasiskiem risinājumiem un vecām tehnoloģijām, kā rezultātā investori neprognozē labus panākumus. Tomēr ir vairākas kriptovalūtas, kas var pārsteigt lietotājus un investorus. Viens no šādiem risinājumiem ir Stellar.

Mūsdienīga platforma

Stellar, kas ir apzīmēts ar XLM, ir plaša platforma, kuras pamatā ir blokķēdes tīkla publiskā un paplašinātā versija. Platformas mērķis ir apvienot visā pasaulē pieejamos produktus un pakalpojumus bez nepieciešamības pēc starpnieka bankas vai finanšu iestādes, kas nozīmē garantētu pilnīgu neatkarību, veicot pirkumus, pārskaitījumus, maksas un maksājumus. Šī ideja ātri tika pieņemta īpaši starp starptautiskajiem uzņēmējiem, korporācijām, uzņēmējiem un finansistiem no visas pasaules, kuri meklēja veidu, kā veikt ātrus un gandrīz bezmaksas pārskaitījumus.

Svarīgs platformas elements ir Stellar Lumens, kas ir kriptovalūta, ko izmanto maksājumu veikšanai. Šai monētai ir inflācijas raksturs, kas nozīmē, ka tā ir brīva no visiem maksimālajiem piegādes ierobežojumiem, padarot to par vienu no visplašākajām kriptovalūtu sistēmām, kas pieejama tirgū.

Modernas tehnoloģijas un augstas iespējas

Stellar ir atvērtā koda platformas kombinācija, kuras pamatā ir uzlabota blokķēdes tīkla versija, ar inovatīvo kriptovalūtu Stellar Lumes. Šo divu elementu kombinācija ļauj izsniegt tokenus, paļauties uz savu sistēmu un, galvenais, veikt tūlītējus, ātrus un gandrīz bezmaksas pārskaitījumus maksimālajos daudzumos. Bet tas vēl nav viss. 

Stellar, kā platformas un kriptovalūtas kombinācija, dod iespēju veikt darījumus un veidot tirgus, pamatojoties uz visu veidu finanšu instrumentiem, un veikt jebkādu aktīvu emisiju. Tas nozīmē, ka platforma nodrošina visu e-monētu, kā arī valūtu, vērtspapīru un izejvielu apmaiņu, padarot to par globālu investīciju platformu, ko var izmantot gandrīz visi investori visā pasaulē.

Tas ir iespējams, pateicoties regulāram darbam pie Stellar sistēmas attīstības, kas ir izpildījusi investoru un lietotāju cerības, vienlaikus kļūstot par revolucionāru starpnieku platformu. Lielu lomu panākumos spēlē arī Stellar Lumens kriptovalūta, kurai nav ierobežota maksimālā piedāvājuma, tāpēc tā tiek izmantota, sedzot darījumu komisijas par darījumiem tīklā. Platformas iespējas un kriptovalūtas efektivitāte ir padarījusi Stellar par vienu no tālredzīgākajām e-monētām. To pierāda arī regulārā attīstība kripto-biržā.

Stellar kripto-biržā – vai tas iekaros tirgu?

XLM ir pieejams kriptovalūtu biržā kopš 2014. gada. Kriptovalūtas sākumcena bija 0,0012 ASV dolāru par vienību. Lielā interese par kriptovalūtu likusi XLM nepilna gada laikā gandrīz desmitkārtīgi palielināt savu vērtību, sasniedzot cenu 0,01 dolāru par vienību. Kopš tā laika Stellar ir saglabājis diezgan stabilu vērtību, vienlaikus nostiprinot savas pozīcijas kriptovalūtu tirgū.

Pirmie pakāpieni tika reģistrēti 2017. gada septembrī, kad vienības cena pārsniedza 0,01 dolāru un 2018. gada sākumā sasniedza pat 1 ASV dolāru par vienību. Diemžēl kripto-ziemas laikā 2018. gada otrajā pusē Stellar cena kritās, tāpat kā daudzas citas kriptovalūtas. Vērtība stabilizējās tikai 2019. gada sākumā un lidinājās ap $ 0,04 – $ 0,16 par vienību. Neilgi pēc kriptoziemas beigām Stellar sāka atjaunot un palielināt savu vērtību.

2020. gada sākumā XLM atkal sāka baudīt investoru interesi, kas vispirms ietekmēja stabilas pozīcijas izveidi un pēc tam regulāru tās vērtības pieaugumu. Īpaši tas izpaudās 2020. gada otrajā pusē. Savukārt īstie panākumi nāca 2021. gada sākumā, kad XLM sasniedza vairākus pēkšņus cenu kāpumus, un katrs kritums deva tikai pamatu pozīcijas nostiprināšanai un atgriešanās pie augstākas vērtības.

Šodien Stellar ir viena no divdesmit spēcīgākajām kriptovalūtām, kas pieejamas tirgū. To dēvē par “ķirsi uz kūras” un kriptovalūtu, kurā jāiegulda 2021. gadā. Izmantojot tās lēno, bet regulāro augšupejošo tendenci, investoriem ir iespēja iegādāties spēcīgu un tālredzīgu kriptovalūtu, kas tuvākajā laikā varētu sasniegt galvu reibinošu vērtību.

Related Posts