Krüptorahad Stellar … tänapäevane pilk krüptovaluutadele

Krüptorahade maailm areneb pidevalt, mis tähendab, et üha rohkem uusi krüptorahasid ilmub regulaarselt. Enamik neist põhineb klassikalistel lahendustel ja vanal tehnoloogial, mille tulemusena investorid nende edukust niivõrd ei eelda. Siiski on mitmeid krüptovaluutasid, mis võivad kasutajaid ja investoreid hämmastada. Üks sellistest lahendustest on Stellar.

Kaasaegne platvorm

Stellar, tähistatud kui XLM, on ulatuslik platvorm, mis põhineb blockchain võrgu avalikul ja laiendatud versioonil. Platvormi eesmärk on ühendada tooteid ja teenuseid, mis on kättesaadavad kogu maailmas, ilma et oleks vaja vahendajat panga või finantsasutuste näol, mis tähendab täielikku sõltumatust ostude, ülekannete, tasude ja maksete tegemisel. Sellest ideest haarasid kiiresti kinni rahvusvahelised ettevõtjad, ettevõtted, ärimehed ja finantsasutused kogu maailmas, kes otsisid võimalust teha kiireid ja peaaegu tasuta ülekandeid.

Platvormi oluline element on maksete tegemiseks kasutatav krüptoraha Stellar Lumens. See münt on oma olemuselt inflatsiooniline, mis tähendab, et sellel puuduvad igasugused maksimaalsed tarnepiirangud, mistõttu on see üks kõige laiemaid turul saada olevaid krüptoraha süsteeme.

Kaasaegne tehnoloogia ja suurepärased võimalused

Stellar on kombinatsioon avatud lähtekoodiga platvormist, mis põhineb blockchain võrgu täiustatud versioonil ja uuenduslikul krüptorahal Stellar Lumes. Nende kahe elemendi kombinatsioon võimaldab anda välja tokeneid, tugineda oma süsteemile ja ennekõike teha kiireid ja peaaegu tasuta ülekandeid maksimaalsetes kogustes. Kuid see pole veel kõik.

Stellar kui platvormi ja krüptoraha kombinatsioon annab võimaluse teha tehinguid ja ehitada turgu igat tüüpi finantsinstrumentide põhjal ning emiteerida mis tahes vara. See tähendab, et platvorm võimaldab vahetada kõiki e-münte, samuti valuutasid, väärtpabereid ja kaupu, muutes selle ülemaailmseks investeerimisplatvormiks, mida saavad kasutada peaaegu kõik investorid üle kogu maailma.

See on võimalik tänu regulaarsele Stellari süsteemi arendamisele, mis vastab investorite ja kasutajate ootustele ning muutub samal ajal revolutsiooniliseks vahendajaplatvormiks. Stellar Lumensi krüptorahal on edus tohutu roll, kuna sellel puudub piiratud maksimaalne pakkumine, tänu millele kasutatakse seda võrgus tehingute vahendamiseks. Platvormi võimalused ja krüptoraha efektiivsus on teinud Stellarist ühe lootustandvaima e-mündi. Seda tõestab ka krüptovahetuse regulaarne arendamine.

Stellar krüptobörsil – kas see vallutab turu?

XLM on krüptobörsil saadaval alates 2014. aastast. Krüptoraha alghind oli 0,0012 dollarit ühiku kohta. Suur huvi krüptoraha vastu tähendas seda, et vähem kui aastaga suurendas XLM oma väärtust peaaegu kümnekordselt, jõudes ühiku hindani 0,01 USD. Sellest ajast peale on Stellar säilitanud suhteliselt stabiilse väärtuse, tugevdades samal ajal oma positsiooni krüptoraha turul.

Esimesed tõusud registreeriti 2017. aasta septembris, kui ühiku hind ületas 0,01 dollarit ja 2018. aasta alguses jõudis see isegi 1 dollarini ühiku kohta. Kahjuks langes 2018. aasta teisel poolel krüptotalveperioodil Stellari hind, nagu ka paljude teiste krüptovaluutade puhul. Väärtus stabiliseerus alles 2019. aasta alguses ja kõikus umbes 0,04–0,16 USA dollari vahel ühiku kohta. Varsti pärast krüptotalve lõppu hakkas Stellar ennast uuesti üles ehitama ja väärtust suurendama.

2020. aasta alguses hakkas XLM taas investorite huvi nautima, mis aitas kõigepealt kaasa stabiilse positsiooni loomisele ja seejärel regulaarsele väärtuse tõusule. See oli eriti nähtav 2020. aasta teisel poolel. Tõeline edu saabus aga 2021. aasta alguses, kui XLM nägi mitmeid hinnatõuse, kusjuures iga langus oli vaid alus tugevnemiseks ja kõrgema väärtuse taastamiseks.

Praegu kuulub Stellar turul olevate kahekümne tugevama krüptovaluuta hulka. Seda nimetatakse “kirsiks tordil” ja krüptorahaks, kuhu 2021. aastal investeerida. Kasutades selle aeglast, kuid regulaarset tõusutrendi on investoritel võimalus omandada tugev ja tulevikku suunatud krüptoraha, mis võib lähitulevikus jõuda peadpööritava väärtuseni.

Related Posts