Netricoin koodiga kaart – kuidas see töötab?

Krüptorahadesse investeerimine nõuab lisaks virtuaalse mündi ostmise võimele ka teadmisi selle hoidmise kohta. See hõlmab turul tohutu valiku e-müntide hulgast õige rahakoti tüübi valimist ja see pole lihtne ülesanne. Sel põhjusel hoiavad paljud algajad investorid virtuaalsetesse müntidesse investeerimist tagasi. Õnneks on krüptoraha hoidmiseks lihtne ja turvaline viis – Netricoin kaart.

Võrguühenduse või -ühenduseta rahakott?

E-rahakotte saab jagada võrgu- ja võrguühenduseta tüüpideks. Võrgutüüp on rahakott, mis on osa virtuaalsest platvormist ja mis pakub krüptovaluutade hoidmiseks privaatset kontot. Seda tüüpi kontole sisselogimiseks on vaja mitmetähelist sisselogimist ja parooli. Seda tüüpi rahakoti eeliseks on võimalus sellesse sisse logida kõikjalt maailmast. Vaja on ainult arvutit, interneti-ühendust ja sisselogimisandmeid. Võrguühenduseta tüüp on sisselogimise vormis rahakott, mis on kinnitatud sisselogimise ja parooliga ning millele on salvestatud krüptoraha. Seda tüüpi rahakotte tuleks hoida kuivas ja turvalises kohas, kuni hoitud krüptoraha müüakse.

Mõlemal e-rahakotil on eeliseid ja puudusi. Veebipõhise e-rahakoti peamine eelis on kasutamismugavus ja kiire tehingu tegemise võimalus. Negatiivne külg on e-müntide hoidmise tasu ja kõigi kontole kogunenud krüptovaluutade varastamise oht. Võrguühenduseta e-rahakoti puhul on eeliseks turvalisus ning puuduseks on üsna kõrge hind ja võimalus seade kaotada.

Netricoini puhul kasutab klient veebi- ja võrguühenduseta rahakotti.

    

Turvaline e-rahakott võrguühenduseta koodiga

Netricoin kasutab võrgu- ja võrguühenduseta e-rahakottide funktsioone. Seda seetõttu, et pärast toote ostmist saab klient teatava arvu Stellari ja Bitcoin Cachi ühikuid, mis kantakse kontole, millele on juurdepääs ainult kliendil. Tänu sellele on tal pidev juurdepääs oma krüptorahale, mis tagab kasutamismugavuse.

Netricoini pääsukoodiga kaart vastutab turvalisuse eest. Me räägime kaardist, millel on sisselogimise ja parooliga rahakott, millel krüptoraha asub. Sisselogimise valib klient, kuid parooli genereerib e-rahakoti turvalisuse ja see pannakse ainult koodiga kaardile. Seejärel toimetatakse kaart turvalises pakis posti teel kliendle. Tänu sellele on ainult temal juurdepääs oma sisselogimisandmetele ja paroolile.

Juurdepääsukoodiga kaart on võrguühenduseta, mis tähendab, et seda ei saadeta e-posti teel ega salvestata üheski andmebaasis. See lahendus kaitseb klienti rünnakute ja kogunenud krüptorahade varguste eest. Kliendi ülesanne on hoida kaarti ainult krüptoraha müümiseni kindlas kohas.

Vaba juurdepääs ja lihtne müük

Krüptorahadesse saab investeerida nii pikaajalises kui ka lühiajalises perspektiivis. Kõik sõltub sellest, kui kaua vara hoitakse ja millal neid müüakse. Mõned kliendid eelistavad osta krüptoraha järgmise hinnatõusuga müümiseks, teised aga pigem ostavad, hoiustavad ja ootavad olulist väärtuse kasvu.

Iga meetodi efektiivsus sõltub investori oskustest, kogemustest ja iseloomust. Netricoini puhul on mõlemad head. Seda seetõttu, et tänu juurdepääsukoodiga kaardile on kliendil vaba juurdepääs oma krüptorahale ja kui ta ise otsustab, kui soovib selle sularahaks teha ja tal tuleb vaid müüjaga ühendust võtta. Pärast lühikest kontrollimisperioodi genereeritakse see rahaks ja saadetakse tema määratud kontole. Sama kehtib krüptovaluutade ülekandmise kohta kliendi privaatsesse e-rahakotti. Kui kasutaja otsustab krüptoraha iseseisvalt säilitada, piisab sellest, kui võtta ühendust müüjaga, läbida kontrolliprotsess ja märkida aadress, kuhu krüptoraha kantakse.

Klientide ootustele vastamiseks pakub Netricoin komplekt lisaks koolitusmaterjalidele ka lihtsat meetodit vastuvõetud krüptoraha salvestamiseks. Ei mingit pikaajalist e-rahakoti valimist, konto loomist, pikka registreerimisprotsessi ja sisselogimisprobleeme. Netricoini meeskond hoolitseb kogu operatsiooni eest, mis valmistab platvormi ette ja tagab kliendile sellele juurdepääsu. Tänu Netricoini pääsukoodiga kaardile saab klient oma kontole vabalt sisse logida ja selle sisu jälgida.

Related Posts