Netricoin… analyzujeme názory našich klientů

Stále méně lidí se spokojí s odkládáním peněz na důchod na účet nebo vklad. Velmi populární se proto staly všechny druhy investic, které mají přinést hmatatelné zisky a klidnou budoucnost na příštích několik let. Jak začít dobrodružství s investováním a jaký produkt si vybrat na začátek?

Investice do kryptoměn

Kryptoměny jsou mezi investory velmi oblíbenou volbou, protože správné investování peněz do virtuálních měn může přinést velké zisky za relativně krátkou dobu. Co je však třeba vědět o kryptoměnách před nákupem?

Jedná se o spekulativní aktiva, takže nejjednodušší investiční strategie je založena na principu „levně koupit, draho prodat“. Jak cena klesá a během korekce tak investoři získávají více kryptoměny. Ovšem není to tak jednoduché, jak se na první pohled může zdát. Chcete-li investovat dobře, potřebujete mít znalosti pro analýzu grafů, krátkodobých a dlouhodobých pohybů a historických trendů virtuálních měn.

Není to však jediná strategie, kterou investoři používají. Někteří kupují kryptoměnu, když jsou sazby nižší než historický průměr. Mnoho portálů z této branže speciálně pro tento účel umísťuje tabulku „klouzavého průměru“, která teoreticky naznačuje investorům nejlepší možné body pro nákup a prodej virtuálních mincí.

Ne každá strategie bude pro každého ta správná. Při investici byste měli v první řadě zvážit své finance, toleranci rizika, daňové důsledky a důvod, proč jste se začali zajímat o kryptoměny. Stojí za to si pamatovat, že kryptoměny mají velký technologický potenciál, ale jejich správa vyžaduje znalosti a získání investičních dovedností.

Několik a ne jedna? Smysl diverzifikace

Jen málo investorů je ochotných vsadit veškerý svůj kapitál na jednu kryptoměnu. Taková strategie je nerozumná, zejména s ohledem na to, že v současné době existuje tisíc druhů kryptoměn. Rozložení kapitálu do několika menších aktiv je populární způsob, jak snížit riziko při investování do kryptoměn.

Diverzifikace je strategie řízení rizik, která kombinuje různé investice. Vhodně diverzifikované investiční portfolio zahrnuje skupinu různých typů aktiv a investičních nástrojů s cílem omezit expozici vůči jedinému vlivu nebo riziku. Podle odborníků portfolio složené z různých typů aktiv přináší v průměru vyšší dlouhodobé zisky a snižuje riziko ztráty všeho.

Abychom pochopili, jak funguje diverzifikace, je důležité si uvědomit, že cena aktiva je ovlivňována různými vlivy – ekonomickými, právními, sociálními, technologickými atd. V závislosti na typu aktiva tento vliv může být pozitivní nebo negativní, tj. stejná událost může způsobit, že jedna kryptoměna bude dražší, ale další na kurzu ztratí. Cílem diverzifikace je zmírnit dopady těchto vlivů, takže pozitivní výsledky některých investic neutralizují negativní výsledky jiných.

Matematické výzkumy a modely ukázaly, že udržování dobře diverzifikovaného portfolia poskytuje nejefektivnější úroveň snižování rizik. 

Objednejte si sadu

Naučte se investovat

Stellar a Bitcoin Cash… budoucnost?

Nejlepší je začít diverzifikovat své vlastní investice výběrem správných kryptoměn. V současné době je na trhu mnoho zajímavých produktů, nicméně Stellar a Bitcoin Cash jsou obzvláště zajímavé kryptoměny.  

Stellar je platební technologie, jejímž cílem je propojit finanční instituce a drasticky snížit náklady a čas potřebný pro přeshraniční převody.  

Stellar obsluhuje síť decentralizovaných serverů s distribuovanou knihou, která se aktualizuje každé 2 až 5 sekund na všech uzlech. Každý uzel v síti Stellar vybírá jinou sadu „důvěryhodných“ uzlů. Když je transakce potvrzena všemi uzly v této sadě, považuje se za potvrzenou. Síť Stellar je extrémně rychlá a říká se, že dokáže zpracovat až 1 000 operací za sekundu. Tokeny Stellaru (tedy virtuální mince vyprodukované sítí) jsou proto považovány za řešení orientované na budoucnost, které může být pro investory výhodné.

Bitcoin Cash je zase mladší bratr Bitcoinu, jehož výhodou je nízká cena a rychlost transakcí. Získání lepších výsledků než původní Bitcoin je možné, protože technologie Bitcoin Cash je více škálovatelná. Z tohoto důvodu může více lidí v dané chvíli obchodovat na blockchainu. Vývojový tým Bcash navíc rychle implementuje řešení, která zvyšují škálovatelnost blockchainu, což mu dává velký potenciál pro budoucí použití a rychlé zvýšení cen.

Netricoin… jak to funguje?

Netricoin je sada školení, webinářů, e-booků a učebních pomůcek, plně věnovaná otázkám souvisejícím s investicemi do kryptoměn, zejména – diverzifikaci investičního portfolia. Školicí materiály jsou určeny pro začátečníky, kteří chtějí rozšířit své znalosti o kryptoměnách a pravidlech investování.  

Sada Netricoin  se však výrazně liší od ostatních investičních kurzů. Především obsahuje zdarma jednotky dokonce dvou kryptoměn – Stellaru a Bitcoin Cash, v poměru 50:50. Cílem přidání těchto dvou kryptoměn zdarma je povzbudit účastníky kurzů a webinářů k diverzifikaci svých aktiv a podpořit investice do nejnovějších technologií. Za zmínku stojí také to, že bezplatná kryptoměna je uložena na speciálním účtu prostředníka, což snižuje možnost dělat chyby začátečníky nebo vykradení prostředků.

Objednejte si sadu

Naučte se investovat

Netricoin – výuka

Pro zahájení výuky se sadou Netricoin, je třeba kontaktovat prodejce pomocí kontaktního formuláře a sjednat si telefonický rozhovor, během kterého bude představena individualizovaná nabídka. Pokud se potenciální investor rozhodne sadu koupit, získá přístup k materiálům zasílaným e-mailem, možnost přihlášení k webinářům a náhled hodnoty nashromážděné kryptoměny.

Od této chvíle klient může bezpečně a profesionálně získávat znalosti o investování do kryptoměn na počítači nebo mobilním telefonu. Shromážděné vzdělávací materiály by měly představovat základ pro svobodný nákup a správu kryptoměn a představovat také úvod do dalších investic do kryptoměn v budoucnu.

Netricoin – investování

Podle obecného názoru, Netricoin umožňuje snadno a intuitivně vyplácet kryptoměny. Přístupový kód se zasílá klasickou poštou, balíčkem na dobírku. Účelem tohoto způsobu zásilky je minimalizace pravděpodobnosti zachycení kryptoměny neoprávněnými osobami. Přístup k bezplatné kryptoměně a dalším pokynům proto vyžaduje vyzvednutí tradičního balíčku.

Samotné vyplácení kryptoměny na zvolenou adresu investiční peněženky je stejně jednoduché – stačí kontaktovat prodejce, poskytnout kód a adresu, na kterou budou prostředky převedeny, a počkat na konec akce. Stellar i Bitcoin Cash může klient kdykoli zpeněžit. A s jakými názory se Netricoin setkal? Většina našich klientů oceňuje jeho vynalézavost, odbornou fundovanost, pomoc při ukládání kryptoměn a také možnost učení se a investování v jednom.   

Netricoin je skvělá volba pro začínající nadšence kryptoměn, zejména pro ty, kteří dosud neinvestovali online nebo to nechtějí dělat kvůli možnosti hackerského útoku nebo nepřátelským předpisům pro investory ohledně obchodování s kryptoměnou na burze. Tento produkt umožňuje relativně rychlou diverzifikaci portfolia pomocí kryptoměn a podporuje učení se investovat do virtuálních aktiv.

Related Posts

Leave a Reply