Netricoin … analizējam mūsu klientu atsauksmes

Arvien mazāk cilvēku ir apmierināti ar naudas atlikšanu pensijā kontā vai depozītā. Rezultātā ir kļuvuši populāri visu veidu ieguldījumi, kuru mērķis ir dot taustāmu peļņu un mierīgu nākotni nākamajiem gadiem. Kā sākt savu piedzīvojumu ar ieguldījumiem un kādu produktu izvēlēties, lai sāktu?

Ieguldījumi kriptovalūtās

Kriptovalūtas ir ļoti populāra izvēle investoru vidū, jo, pareizi ieguldot naudu virtuālajās monētās, salīdzinoši īsā laikā var gūt lielu peļņu. Tomēr, kas pirms pirkšanas jāzina par kriptovalūtām?

Tas ir spekulatīvs aktīvs, tāpēc vienkāršākā ieguldījumu stratēģija ir balstīta uz principu “pērc lēti, pārdod dārgi“. Tādā veidā investori iegādājas vairāk kriptovalūtas, samazinoties cenai un korekcijas laikā. Tomēr tas nav tik vienkārši, kā var šķist sākumā. Lai ieguldītu labi, ir nepieciešamas zināšanas, lai analizētu diagrammas, īstermiņa un ilgtermiņa vidējos rādītājus un vēsturiskās tendences, kas saistītas ar virtuālajām valūtām.

Tomēr šī nav vienīgā stratēģija, ko investori izmanto. Daži cilvēki iegādājas kriptovalūtu, kad likmes ir zemākas nekā vēsturiski vidējie rādītāji. Daudzos nozares portālos ir pieejamas speciāli šim nolūkam paredzētas “slīdošās vidējās” tabulas, teorētiski investoriem norādot labākos iespējamos punktus virtuālo monētu pirkšanai un pārdošanai.

Ne katra stratēģija būs piemērota visiem. Veicot ieguldījumus, ņemiet vērā savas finanses, riska toleranci, nodokļu sekas un iemeslu, kāpēc jūs sākotnēji interesējāties par e-monētām. Ir vērts atcerēties, ka kriptovalūtām ir liels tehnoloģiskais potenciāls, taču to pārvaldīšana prasa zināšanas un ieguldījumu prasmju apguvi.

Vairākas, nevis viena? Diversifikācijas jēga

Tikai daži investori ir gatavi ieguldīt visu savu kapitālu vienā kriptovalūtā. Šāda stratēģija nav gudra, īpaši ņemot vērā, ka šobrīd ir 1000 e-monētu veidi. Kapitāla sadalīšana vairākos mazākos aktīvos ir populārs veids, kā samazināt risku, ieguldot kriptovalūtās.

Diversifikācija ir riska pārvaldības stratēģija, kas apvieno dažādus ieguldījumus. Pareizi diversificēts ieguldījumu portfelis ietver dažādu veidu aktīvu un ieguldījumu instrumentu grupu ar mērķi ierobežot pakļautību vienai ietekmei vai riskam. Pēc ekspertu domām, portfelis, kas sastāv no dažāda veida aktīviem, vidēji nodrošinās lielāku ilgtermiņa peļņu un samazinās visa kapitāla zaudēšanas risku.

Lai saprastu, kā darbojas diversifikācija, ir svarīgi saprast, ka aktīva cenu ietekmē dažādas ietekmes – ekonomiskā, juridiskā, sociālā, tehnoloģiskā utt. Atkarībā no aktīva veida ietekme var būt pozitīva vai negatīva, t.i. tas pats notikums var padarīt vienu kriptovalūtu dārgāku, bet cita zaudēs vērtību. Diversifikācijas mērķis ir mazināt šādas ietekmes sekas, tāpēc dažu ieguldījumu pozitīvie rezultāti neitralizē citu negatīvo sniegumu.

Pētījumi un matemātiskie modeļi ir parādījuši, ka labi diversificēta portfeļa uzturēšana nodrošina rentablāko riska samazināšanas līmeni. 

Stellar un Bitcoin Cash… ir nākotne?

Vislabāk ir sākt diversificēt savus ieguldījumus, izvēloties pareizās e-monētas. Šobrīd tirgū ir daudz interesantu produktu, tomēr Stellar un Bitcoin Cash ir īpaši interesantas kriptovalūtas.

Stellar ir maksājumu tehnoloģija, kuras mērķis ir savienot finanšu iestādes un krasi samazināt pārrobežu pārskaitījumiem nepieciešamās izmaksas un laiku.

Stellar pārvalda decentralizētu serveru tīklu ar izplatītu virsgrāmatu, kas tiek atjaunota ik pēc 2 līdz 5 sekundēm visos mezglos. Katrs Stellar tīkla mezgls izvēlas atšķirīgu “uzticamu” mezglu kopu. Kad darījumu apstiprina visi mezgli šajā komplektā, tas tiek uzskatīts par izdarītu. Stellar tīkls ir ārkārtīgi ātrs, un tiek uzskatīts, ka tas apstrādā pat 1000 operācijas sekundē. Stellar tokeni (tīkla radītās virtuālās monētas) tiek uzskatīti par ārkārtīgi uz nākotni vērstu risinājumu, kas ieguldītājiem var būt izdevīgs.

Savukārt Bitcoin Cash ir Bitcoin mazais brālis, kura priekšrocības ir zemā cena un darījumu veikšanas ātrums. Kļūt labākam nekā sākotnējais Bitcoin ir iespējams, jo Bitcoin Cash tehnoloģija ir vairāk pielāgojama. Šī iemesla dēļ vairāk cilvēku jebkurā laikā var tirgoties ar blokķēdi. Turklāt Bcash izstrādes komanda ātri ievieš risinājumus, kas palielina blokķēdes mērogojamību, kas tai dod lielu potenciālu turpmākai izmantošanai un straujam cenu pieaugumam.

Netricoin… kā tas darbojas?  

Netricoin ir apmācību, tīmekļa semināru, e-grāmatu un mācību līdzekļu kopums, kas pilnībā veltīts jautājumiem, kas saistīti ar ieguldījumiem kriptovalūtās, it īpaši – ieguldījumu portfeļa diversifikācijai. Mācību materiāli ir domāti iesācējiem, kuri vēlas paplašināt zināšanas par kriptovalūtām un investīciju noteikumiem.

Tomēr Netricoin komplekts ievērojami atšķiras no citiem ieguldījumu kursiem. Pirmkārt, tas ietver divu kriptovalūtu – Stellar un Bitcoin Cash – bezmaksas vienības attiecībā 50:50. Šo divu e-monētu iekļaušana bez maksas ir paredzēta, lai mudinātu kursu un tīmekļa semināru dalībniekus diversificēt savus aktīvus un veicināt ieguldījumus jaunākajās tehnoloģijās. Ir arī vērts atzīmēt, ka bezmaksas kriptonauda tiek glabāta īpašā brokera kontā, kas samazina iespēju iesācējiem kļūdīties vai ka viņiem nozags līdzekļus.

Netricoin – mācības

Lai sāktu mācīties ar Netricoin komplektu, vajag sazināties ar pārdevēju, izmantojot kontakta veidlapu, un noorganizēt tālruņa zvanu, kura laikā tiks iesniegts individualizēts piedāvājums. Ja potenciālais investors nolemj iegādāties komplektu, viņš iegūst piekļuvi materiāliem, kas nosūtīti pa e-pastu, iespēju reģistrēties vebināriem un priekšskatījumu par uzkrāto kriptovalūtas vērtību.

Turpmāk klients var droši un profesionāli uzzināt par ieguldījumiem kriptovalūtās datorā vai mobilajā tālrunī. Apkopotajiem mācību materiāliem vajadzētu būt par pamatu kriptovalūtas iegādei un pārvaldībai, kā arī ievadam turpmākiem kriptovalūtas ieguldījumiem nākotnē.

Netricoin – ieguldījumi

Saskaņā ar vispārējām atsauksmēm, Netricoin ļauj ērti un intuitīvi izmaksāt e-monētas. Piekļuves kods tiek nosūtīts pa tradicionālo pastu, ar pēcapmaksas pasūtījumu. Šī nosūtīšanas metode ir paredzēta, lai samazinātu kriptovalūtas pārtveršanas varbūtību nepiederošām personām. Tāpēc, lai piekļūtu gan bezmaksas kriptovalūtai, gan papildu instrukcijām, ir jāizvēlas tradicionālais pasūtījums.

Kriptovalūtas izmaksāšana no ieguldījuma maka adreses ir tikpat vienkārša – vienkārši sazinieties ar pārdevēju, norādiet kodu un adresi, uz kuru tiks pārskaitīti līdzekļi, un gaidiet darbības beigas. Gan Stellar, gan Bitcoin Cash klients var jebkurā laikā iekasēt. Un ar kādas atsauksmes par Netricoin var atrast? Lielākā daļa mūsu klientu slavē pašu ideju, materiālo vērtību, palīdzību kriptovalūtas glabāšanā, kā arī spēju mācīties un ieguldīt tajā.   

Netricoin ir lieliska iespēja iesācēju e-monētu entuziastiem, īpaši tiem, kuri vēl nav ieguldījuši tiešsaistē vai nevēlas to darīt, jo pastāv hakeru uzbrukuma iespēja vai ieguldītājiem nedraudzīgi noteikumi attiecībā uz kriptovalūtu tirdzniecību biržā. Šis produkts ļauj salīdzinoši ātri diversificēt portfeli ar kriptovalūtām un atbalsta iemācīšanos ieguldīt virtuālajos aktīvos.

Related Posts