„Netricoin“… analizuojame savo klientų atsiliepimai

Vis mažiau žmonių atsideda pinigų pensijai į sąskaitą ar indėlį. Todėl išpopuliarėjo visų rūšių investicijos, kurios turėtų atnešti apčiuopiamą pelną ir ramią ateitį. Kaip pradėti investavimo nuotykį ir kokį produktą pasirinkti pradžiai?

Investavimas į kriptovaliutas

Kriptovaliutos yra labai populiarus investuotojų pasirinkimas, nes tinkamai investavus pinigus į virtualias monetas, galima gauti didelį pelną per palyginti trumpą laikotarpį. Tačiau ką reikia žinoti prieš perkant kriptovaliutas?

Tai yra spekuliacinis aktyvas, todėl paprasčiausia investavimo strategija remiasi principu „pirk pigiai, parduok brangiai“. Tokiu būdu investuotojai įgyja daugiau kriptovaliutos vienetų krentant kainai ir vykstant korekcijai. Tačiau tai nėra taip paprasta, kaip gali pasirodyti iš pradžių. Norint gerai investuoti, reikia turėti žinių, leidžiančių analizuoti diagramas, trumpalaikių ir ilgalaikių pokyčių vidurkį bei istorines tendencijas, susijusias su virtualiomis valiutomis.

Tačiau tai nėra vienintelė strategija, kuria naudojasi investuotojai. Kai kurie perka kriptovaliutą, kai kursas yra mažesnis nei istoriniai vidurkiai. Daugelyje specializuotų portalų specialiai šiam tikslui patalpintos „slankiojo vidurkio“ lentelės, kurios teoriškai nurodo investuotojams geriausius įmanomus taškus pirkti ir parduoti virtualias monetas.

Ne kiekviena strategija bus tinkama visiems. Investuojant reikia atsižvelgti į savo finansus, toleruotiną riziką, mokesčių pasekmes ir priežastį, dėl kurios iš pradžių buvo susidomėta elektroninėmis monetomis. Verta atminti, kad kriptovaliutos turi didelį technologinį potencialą, tačiau jų valdymui reikia žinių ir investavimo įgūdžių.

Ne viena, o kelios? Diversifikavimo reikšmė

Nedaugelis investuotojų nori visą savo kapitalą sutalpinti į vieną kriptovaliutą. Tokia strategija nėra išmintinga, ypač turint omenyje, kad šiuo metu egzistuoja tūkstantis elektroninių monetų rūšių. Kapitalo suskirstymas į kelis mažesnius aktyvus yra populiarus būdas sumažinti riziką investuojant į kriptovaliutas.

Diversifikavimas yra rizikos valdymo strategija, apjungianti įvairias investicijas. Tinkamai diversifikuotą investicinį portfelį sudaro įvairių rūšių aktyvai ir investicinės priemonės, kurių tikslas ‒ apriboti tik vienos įtakos ar rizikos poveikį. Ekspertų teigimu, portfelis, sudarytas iš skirtingų rūšių aktyvų, duos didesnę vidutinę ilgalaikę grąžą ir sumažins riziką viską prarasti.

Norint suprasti, kaip veikia diversifikavimas, svarbu žinoti, kad aktyvo kainą įtakoja įvairūs veiksniai ‒ ekonominiai, teisiniai, socialiniai, technologiniai ir t. t. Priklausomai nuo aktyvo rūšies, poveikis gali būti teigiamas arba neigiamas, t. y. tas pats įvykis gali lemti, kad viena kriptovaliuta brangs, o kitos kursas mažės. Diversifikavimu siekiama sušvelninti tokio poveikio padarinius, todėl teigiami kai kurių investicijų rezultatai neutralizuoja kitų neigiamą rezultatą.

Tyrimai ir matematiniai modeliai parodė, kad gerai diversifikuoto portfelio išlaikymas suteikia labiausiai apsimokantį rizikos mažinimo lygį.

„Stellar“ ir „Bitcoin Cash“… tai ateitis?

Geriausia pradėti diversifikuoti savo investicijas pasirinkus tinkamas el. monetas. Šiuo metu rinkoje yra daugybė įdomių produktų, tačiau ypač įdomios kriptovaliutos yra „Stellar“ ir „Bitcoin Cash“.

„Stellar“ yra mokėjimo technologija, kuria siekiama sujungti finansų įstaigas ir smarkiai sumažinti tarpvalstybiniams pervedimams reikalingas išlaidas ir laiką.

„Stellar“ valdo decentralizuotų serverių tinklą su paskirstyta knyga, kuri atnaujinama kas 2–5 sekundes visuose mazguose. Kiekvienas „Stellar“ tinklo mazgas parenka skirtingą „patikimų“ mazgų rinkinį. Kai sandorį patvirtina visi šio rinkinio mazgai, jis laikomas įvykdytu. „Stellar“ tinklas yra ypač greitas ir sakoma, kad jis apdoroja net 1 000 operacijų per sekundę. „Stellar“ tokenai (taigi ir tinklo gaminamos virtualios monetos) laikomi itin į ateitį orientuotu sprendimu, kuris gali būti pelningas investuotojams.

Savo ruožtu „Bitcoin Cash“ yra mažasis „Bitkoino“ brolis, kurio privalumai yra žema kaina ir operacijų vykdymo greitis. Pasiekti geresnius rezultatus nei originalaus „Bitkoino atveju yra įmanoma, nes „Bitcoin Cash“ technologija yra labiau išplečiama. Dėl šios priežasties daugiau žmonių vienu metu gali sudaryti sandorius blokų grandinėse. Be to, „Bcash“ programuotojų komanda greitai įgyvendina sprendimus, kurie padidina blokų grandinių mastelį, o tai suteikia didelį potencialą jo naudojimui ateityje ir greitam kainos augimui.

„Netricoin“… kaip tai veikia?

„Netricoin“ yra mokymų, vebinarų, elektroninių knygų ir mokymo priemonių rinkinys, visiškai skirtas klausimams, susijusiems su investicijomis į kriptovaliutas, o ypač ‒ investicijų portfelio diversifikavimui. Mokymo medžiaga skirta pradedantiesiems, norintiems praplėsti žinias apie kriptovaliutas ir investavimo taisykles.

Tačiau „Netricoin“ rinkinys labai skiriasi nuo kitų investavimo kursų. Visų pirma, prie jo pridedami nemokami dviejų kriptovaliutų vienetai ‒ „Stellar“ ir „Bitcoin Cash“, lygiomis proporcijomis (50/50). Nemokamai įtraukus šias dvi el. monetas siekiama paskatinti kursų ir vebinarų dalyvius diversifikuoti savo aktyvus ir skatinti investicijas į naujausias technologijas. Taip pat verta paminėti, kad nemokama kriptovaliuta yra saugoma specialioje tarpininko sąskaitoje, o tai sumažina galimybę pradedantiesiems suklysti ar nukentėti nuo lėšų vagystės.

„Netricoin“ ‒ mokymasis

Norint pradėti mokytis naudojant „Netricoin“ rinkinį, reikia susisiekti su pardavėju naudojantis kontaktine forma ir susitarti dėl telefono skambučio, kurio metu bus pateiktas individualus pasiūlymas. Jei potencialus investuotojas nusprendžia įsigyti rinkinį, jis gauna prieigą prie el. paštu siunčiamos medžiagos, galimybę užsiregistruoti į vebinarus ir peržiūrėti sukauptos kriptovaliutos vertę.

Nuo šiol klientas gali saugiai ir profesionaliai sužinoti apie investavimą į kriptovaliutas kompiuteriu ar mobiliuoju telefonu. Surinkta mokomoji medžiaga turėtų būti pagrindas, leidžiantis laisvai pirkti ir valdyti kriptovaliutą, o taip pat įžanga į tolesnes investicijas į kriptovaliutas ateityje.

„Netricoin“ ‒ investavimas

Remiantis bendrais atsiliepimais, „Netricoin“ leidžia lengvai ir intuityviai atsiimti el. monetas. Prieigos kodas siunčiamas tradiciniu paštu (apmokėjimas pristačius). Šis siuntimo būdas yra sukurtas siekiant sumažinti tikimybę, kad kriptovaliuta bus perimta pašalinių asmenų. Todėl norint naudotis tiek nemokama kriptovaliuta, tiek papildomomis instrukcijomis, reikia atsiimti tradicinę siuntą.

Pats kriptovaliutos atsiėmimas investicinės piniginės adresu irgi yra labai paprastas ‒ tereikia susisiekti su pardavėju, nurodyti kodą ir adresą, į kurį bus pervedamos lėšos, ir laukti veiksmo pabaigos. Klientas gali bet kada išgryninti tiek „Stellar“, tiek „Bitcoin Cash“. O su kokiais atsiliepimais susidūrė „Netricoin“? Daugelis mūsų klientų giria jo išradingumą, materialinę vertę, pagalbą saugant kriptovaliutas, o taip pat galimybę mokytis ir investuoti vienu metu.

„Netricoin“ yra puiki galimybė pradedantiesiems el. monetų entuziastams, ypač tiems, kurie dar nėra investavę internetu arba nenori to daryti, kadangi bijo nukentėti nuo programišių išpuolio ar investuotojams nedraugiškų taisyklių dėl prekybos kriptovaliutomis biržoje. Šis produktas leidžia palyginti greitai diversifikuoti portfelį naudojant kriptovaliutas ir padeda mokytis investuoti į virtualius aktyvus.

Related Posts