Netricoin … analyzujeme názory našich klientov

Počet ľudí, ktorí sú spokojní so sporením na dôchodok na účte alebo termínovanom vklade, klesá. Preto sa stali populárne všetky druhy investícií, ktoré majú priniesť merateľné zisky a pokojnú budúcnosť v najbližších rokoch. Ako začať dobrodružstvo s investovaním a aký produkt si na začiatok vybrať?

Investovanie do kryptomien


Kryptomeny sú medzi investormi veľmi obľúbenou voľbou, pretože dobre načasovaná investícia do virtuálnych mincí môže priniesť veľké zisky v relatívne krátkom čase. Čo je však potrebné vedieť o kryptomenách pred ich kúpou?
Ide o špekulatívne aktívum, takže najjednoduchšia investičná stratégia je založená na princípe „lacno kúpiť, draho predať”. Takto investori nakupujú väčšie množstvá kryptomien pri poklese ceny a počas korekcie. Nie je to však také jednoduché, ako sa na prvý pohľad zdá. Pre dobré investovanie je potrebné mať znalosti na analýzu grafov, krátko- a dlhodobých pohybov a historických trendov súvisiacich s virtuálnymi menami.
Nie je to však jediná stratégia, ktorú investori používajú. Niektorí nakupujú kryptomeny, keď sú kurzy nižšie ako ich priemerné historické hodnoty. Mnohé odborné portály špeciálne na tento účel vytvárajú tabuľky „kĺzavých priemerov”, ktoré investorom teoreticky ukazujú najlepšie možné body na nákup a predaj virtuálnych mincí.
Nie každá stratégia je vhodná pre každého. Pri investovaní treba zvážiť svoje financie, toleranciu voči riziku, daňové dôsledky a dôvod, kvôli ktorému pôvodne vznikol záujem o elektronické mince. Zároveň je potrebné pripomenúť, že kryptomeny majú veľký technologický potenciál, ich správa si však vyžaduje znalosti a nadobudnutie investičných zručností.

Objednajte si súpravu

Naučte sa investovať

Koľko, ak nie jedna? Zmysel pre diverzifikáciu


Len málo investorov je ochotných vsadiť celý svoj kapitál na jednu kryptomenu. Takáto stratégia je nerozumná, najmä ak vezmeme do úvahy, že v súčasnosti existujú tisíce druhov elektronických mincí. Rozloženie kapitálu na viacero menších aktív je obľúbený spôsob, ako znížiť riziko pri investovaní do kryptomien.Diverzifikácia je stratégia riadenia rizík, ktorá v sebe kombinuje rôzne investície. Správne diverzifikované investičné portfólio obsahuje skupinu rôznych druhov aktív a investičných nástrojov, aby sa znížila expozícia voči jednému vplyvu alebo riziku. Podľa odborníkov portfólio zostavené z rôznych druhov aktív prinesie v priemere vyššie dlhodobé výnosy a znižuje riziko straty všetkého.

Pre porozumenie, ako diverzifikácia funguje, je dôležité pochopiť, že na cenu aktív pôsobia rôzne vplyvy – ekonomické, právne, sociálne, technologické atď. V závislosti od typu aktíva môže byť vplyv pozitívny alebo negatívny, t. j. tá istá udalosť môže spôsobiť, že jedna kryptomena zdražie, ale iná na kurze stratí. Cieľom diverzifikácie je zmierniť účinky takýchto vplyvov, takže pozitívne výsledky niektorých investícií neutralizujú negatívnu výkonnosť iných.

Výskum a matematické modely ukázali, že udržiavanie dobre diverzifikovaného portfólia prináša nákladovo najefektívnejšiu úroveň zníženia rizika. 

Stellar a Bitcoin Cash… budúcnosťou?

Diverzifikáciu vlastných investícií je najlepšie začať výberom správnych elektronických mincí. V tomto momente je na trhu k dispozícii mnoho zaujímavých produktov, avšak mimoriadne zaujímavými kryptomenami sú Stellar a Bitcoin Cash.  

Stellar je platobná technológia, ktorej cieľom je prepojenie finančných inštitúcií a výrazné zníženie nákladov a času potrebného na cezhraničné prevody.  

Stellar prevádzkuje sieť decentralizovaných serverov s distribuovanou účtovnou knihou, ktorá sa aktualizuje každých 2 až 5 sekúnd vo všetkých uzloch. Každý uzol v sieti Stellar si vyberie inú sadu “dôveryhodných” uzlov. Keď transakciu potvrdia všetky uzly v danej množine, považuje sa za potvrdenú. Sieť Stellar je extrémne rýchla a údajne dokáže spracovať až 1 000 transakcií za sekundu. Tokeny Stellar (a teda virtuálne mince produkované sieťou) sa preto považujú za mimoriadne perspektívne riešenie, ktoré môže byť pre investorov ziskové.

Bitcoin Cash na druhej strane je mladším bratom Bitcoinu, ktorého výhodou je nízka cena a rýchlosť vykonávania transakcií. Dosiahnutie lepších výsledkov ako pri pôvodnom Bitcoine je možné, pretože technológia Bitcoin Cash je škálovateľnejšia. Vďaka tomu môže v reťazci blokov v danom čase uskutočňovať transakcie viac ľudí. Okrem toho vývojový tím Bcash rýchlo implementuje riešenia, ktoré zvyšujú škálovateľnosť reťazca blokov, čo mu dáva veľký potenciál pre budúce využitie a rýchly rast ceny.

Objednajte si súpravu

Naučte sa investovať

Netricoin… ako to funguje?

Netricoin je sada školení, webinárov, elektronických kníh a učebných pomôcok, ktoré sa plne venujú otázkam súvisiacim s investíciami do kryptomien, predovšetkým – diverzifikácii investičného portfólia. Školiace materiály sú určené pre začiatočníkov, ktorí si chcú rozšíriť svoje vedomosti o kryptomenách a princípoch investovania.  

Sada Netricoin sa však výrazne líši od iných investičných kurzov. V prvom rade je dodávaný s bezplatnými jednotkami až dvoch kryptomien – Stellar a Bitcoin Cash, v pomere 50:50. Pripojenie týchto dvoch elektronických mincí ako bezplatného darčeka má povzbudiť účastníkov kurzu a webinára k diverzifikácii ich aktív a podporiť investície do najnovších technológií. Za zmienku stojí aj to, že bezplatná kryptomena sa zhromažďuje na špeciálnom účte sprostredkovateľa, čo eliminuje možnosť chyby začiatočníkov alebo krádeže finančných prostriedkov.

Netricoin – vzdelávanie

Pre začiatok učenia sa so sadou Netricoin  je potrebné kontaktovať predajcu prostredníctvom kontaktného formulára a dohodnúť si telefonický rozhovor, na ktorom bude predložená personalizovaná ponuka. Ak sa potenciálny investor rozhodne zakúpiť si sadu, získa prístup k materiálom zasielaným e-mailom, možnosť prihlásiť sa na webináre, ako aj náhľad na hodnotu zhromaždenej kryptomeny.

Od tejto chvíle sa klient môže o investovaní do kryptomien dozvedieť bezpečným a profesionálnym spôsobom na počítači alebo mobilnom telefóne. Zhromaždené vzdelávacie materiály by mali poskytnúť základ pre slobodný nákup a správu kryptomien, ako aj úvod do ďalších investícií do kryptomien v budúcnosti.

Netricoin – investovanie

Podľa všeobecného názoru, Netricoin umožňuje vyberať elektronické mince ľahko a intuitívne. Prístupový kód sa posiela klasickou poštou na dobierku. Tento spôsob zásielky je navrhnutý tak, aby sa minimalizovala pravdepodobnosť zachytenia kryptomeny neoprávnenými osobami. Prístup k bezplatnej kryptomene aj k ďalším pokynom si preto vyžaduje prebranie tradičnej zásielky.

Samotné vyplatenie kryptomeny na poskytnutú adresu investičnej peňaženky je rovnako jednoduché – stačí kontaktovať predajcu, zadať kód a adresu, na ktorú budú prostriedky prevedené, a počkať na ukončenie akcie. Stellar aj Bitcoin Cash môže klient kedykoľvek speňažiť. A s akými názormi sa Netricoin stretol? Väčšina našich zákazníkov si pochvaľuje jeho dômyselnosť, vecnú hodnotu, pomoc s uložením kryptomien a možnosť vzdelávania sa a investovania v jednom.   

Sada Netricoin je skvelou voľbou pre začínajúcich nadšencov elektronických peňazí, najmä pre tých, ktorí ešte neinvestovali online alebo tak nechcú urobiť kvôli možnosti hackerského útoku alebo nepriaznivým predpisom pre investorov pri obchodovaní s kryptomenami na burze. Tento produkt umožní relatívne rýchlo diverzifikovať portfólio pomocou kryptomien a podporuje aj vzdelávanie v oblasti investícií do virtuálnych aktív.

Related Posts