Teoriškai reklama internete yra kontroliuojama ir turėtų atitikti teisės aktuose nustatytus reikalavimus. Tačiau dėl to, kad yra sunku nustatyti atitinkamo teksto autorių, taip pat dėl daugybės suklastotų atsiliepimų  interneto svetainėse ir forumuose, internetas ir toliau primena laisvą kovą, kai prekių ženklai daro viską, kad apšmeižtų konkurentus. Kokie yra nesąžiningos veiklos internete pavyzdžiai ir kaip jų išvengti?

Netricoin”… rinkinio idėja

„Netricoin” rinkinys tai mokymo kursų, elektroninių knygų, internetinių seminarų, mokymo programų ir mokymosi priemonių rinkinys, skirtas pradedantiesiems kriptovaliutų mėgėjams. Šis produktas – tai būdas užtikrinti mokymąsi, kaip investuoti nuo nulio, o siekiant teorinį mokymąsi papildyti praktiniu, kartu su medžiaga visi dalyviai nemokamai gauna net dviejų kriptovaliutų – Bitcoin Cash ir Stellar – tokenus (santykiu 1:1).

Potencialūs klientai gali gauti „Netricoin” rinkinį, susisiekę su pardavėju naudodami svetainėje pateiktą formą. Po pirkimo klientas gauna prieigą prie el. paštu siunčiamos medžiagos, galimybę užsiregistruoti į internetinius seminarus, taip pat galimybę peržiūrėti sukauptos kriptovaliutos vertę. Kai į mokymus įtraukiama nemokama kriptovaliuta, klientas taip pat gauna kodą ir prisijungimo vardą prie specialios kriptovaliutų piniginės. Prieigos kodas siunčiamas tradiciniu paštu, siunčiant siuntinį už grynuosius pinigus. Šia procedūra siekiama sumažinti tikimybę, kad trečiosios šalys perims tokenus. Norint gauti prieigą ir prie nemokamos kriptovaliutos, ir prie medžiagos, reikia gauti siuntinį su tolesnėmis instrukcijomis. 

Stellar ir Bitcoin Cash ateitis 

Prie rinkinio yra pridedamos šios kriptovaliutos: Stellar ir Bitcoin Cash. Stellar yra atvirojo kodo decentralizuotas mokėjimo protokolas, leidžiantis greitai atlikti tarpvalstybinius sandorius tarp bet kurios valiutų poros. Kaip ir kitos kriptovaliutos, ji veikia naudodama blockchain technologiją. Jo vietinis tokenas (XLM). XLM maitina Stellar tinklą ir visas jo operacijas, kaip eteris (ETH) maitina Ethereum tinklą. Stellar tinkle vykdomi sandoriai yra įtraukiami į bendrą, paskirstytą viešąją knygą – duomenų bazę, kuria gali naudotis bet kas visame pasaulyje. Siekdama taip greitai ir tiksliai pasiekti sutarimą dėl sandorių, Stellar naudoja savo unikalų sutarimo metodą.

Stellar konsensuso metodas leidžia greitai ir pigiai atlikti operacijas, nes visi tinklo nariai per kelias sekundes susitaria dėl operacijos galiojimo. Kiekvienas dalyvis (vadinamas mazgu), padedantis įtraukti Stellar sandorius į pasaulinę didžiąją knygą, pasirenka savo mini tinklą, kurį sudaro kiti patikimi dalyviai, su kuriais jis sutaria. Kol šie mini tinklai (vadinami kvorumo dalimis) sutampa, visas Stellar tinklas gali susitarti, kurios operacijos yra galiojančios ir gali būti įtrauktos į didžiąją knygą labai greitai.

Bitcoin Cash (BCH) tai ir kriptovaliuta, ir mokėjimo tinklas. Jis buvo sukurtas 2017 m. gruodžio mėn. įvykus Bitcoin kietajai šakutei, siekiant padidinti vienu metu apdorojamų sandorių skaičių.

Oficialioje Bitcoin Cash svetainėje kriptovaliuta yra apibūdinama kaip „tarpusavio elektroniniai peer-to-peer pinigai internete. Ji yra visiškai decentralizuota, neturi centrinio banko ir jai veikti nereikia patikimų trečiųjų šalių”. Nuo pat savo veiklos pradžios Bitcoin Cash yra viena sėkmingiausių Bitcoin išvestinių finansinių priemonių. Žymus investuotojas ir ankstyvasis bitkoino investuotojas Rogeris Veras yra šios monetos šalininkas ir vadina ją „tikruoju bitkoinu”. Veras 2011 m. buvo ryškus bitkoinų, kaip ekonominės laisvės skatinimo priemonės, šalininkas. Nuo to laiko jis ėmė remti Bitcoin Cash, teikdamas pirmenybę mažesnėms išlaidoms ir mažesniam operacijų laikui.

Diversifikacija – raktas į sėkmę

Diversifikavimas – tai rizikos valdymo strategija, pagal kurią piniginėje yra derinamos įvairios investicijos. Diversifikuotą piniginę sudaro skirtingų rūšių aktyvai – šiuo atveju Stellar ir Bitcoin Cash – ir investicinių priemonių derinys, kad būtų sumažintas vienas aktyvas ar rizika. Šis metodas yra grindžiamas idėja, kad iš skirtingų rūšių aktyvų sudaryta piniginė vidutiniškai duos didesnę ilgalaikę grąžą ir sumažins atskiro aktyvo, pavyzdžiui, vienos kriptovaliutos, turėjimo riziką.

Diversifikavimu siekiama sušvelninti nesisteminius piniginės rizikos įvykius, todėl vienų investicijų teigiami rezultatai neutralizuoja kitų investicijų neigiamus rezultatus. Diversifikavimo nauda pasireiškia tik tada, kai aktyvai nėra tobulai tarpusavyje susiję, t. y. kai jie skirtingai, dažnai priešingai, reaguoja į rinkos įtaką. Tyrimai ir matematiniai modeliai parodė, kad gerai diversifikuotos piniginės išlaikymas užtikrina ekonomiškai efektyviausią rizikos mažinimo lygį.

„Netricoin” ir klientų atsiliepimai

„Netricoin” turi atsiliepimus kaip įdomus, novatoriškas produktas, rekomenduojamas ypač pradedantiesiems investuotojams.

Tokius rinkinius mačiau užsienio svetainėse ir džiaugiuosi, kad jie pagaliau paleido kažką panašaus čia. Aš pats užsisakiau „Netricoin”, kai tik jis pasirodė rinkoje ir asmeniškai esu patenkintas, medžiagos lygis yra tinkamas, naudojimo instrukcijos yra aiškios. Anksčiau neinvestavau, dabar tik pradedu, bet man sekasi gerai, daugiausia dėl gero kurso pagrindo.

– Matas

Mano draugė nusipirko šį rinkinį, kai buvo motinystės atostogose, kad užmuštų monotoniją. Paklausiau jos apie produktą ir ji teigia, kad gautoje medžiagoje yra išsamiai aptariami ją dominantys klausimai.

– Nojus

Geras klientų aptarnavimas, aiškios instrukcijos. Veikiau ne mėgėjams, kurie iš karto pradeda su birža ir ne žmonėms, kurie mano, kad Bitcoin yra geriausia kriptovaliuta.

– Liepa

Iš 201 komentaro 172 komentarai buvo teigiami, o tai reiškia, kad „Netricoin” turi labai gerus klientų atsiliepimus.

Ką apie tai sako konkurencija

Internete galima lengvai susidurti ne tik su netikrais teigiamais atsiliepimais, bet ir su išgalvotais bei neigiamais komentarais.  Kalbame apie vadinamą marketingą „iš lūpų į lūpas”, t. y. užsakymą specialistams, kad šie sukurtų „autentišką” atsiliepimą apie prekės ženklą. Geras marketingo specialistas sugeba tai padaryti taip, kad jo apmokėtas komentaras nesiskirtų nuo tikrojo. Tačiau tam reikia įdėti daug darbo, kuris paprastai yra neproporcingas kampanijai skirtam biudžetui, todėl didelė dalis tokių atsiliepimų yra masiškai skelbiama per nepatikimas paskyras įvairiuose forumuose ar platformose.

(šaltinis: https://binareoptionenerfahrungen.net/prof-thomas-morty-und-netricoin-erfahrungen-ein-riesiger-betrug)

Pirmasis į akis krintantis portalas yra su investavimu susijęs vokiškas blogas. Autorius paprastai skelbia maklerių atsiliepimus, paprastai reklamuoja ir rekomenduoja savo „rėmėjus” tiek straipsniuose, tiek reklamoje svetainėje.

Deja, šiame straipsnyje apie sukčiavimą labai sunku rasti tikros informacijos. Daug kartų kartojama, kad „Netricoin” tai valiuta, kuri neegzistuoja”, bet juk „Netricoin” produktas nesiūlo kriptovaliutos, vadinamos „Netricoin”, bet Stellar ir Bitcoin Cash.

(šaltinis: https://binareoptionenerfahrungen.net/prof-thomas-morty-und-netricoin-erfahrungen-ein-riesiger-betrug/)

Tas pats straipsnis pasirodė keliomis kalbomis, įskaitant prancūzų, švedų ir čekų, ir kiekviename tekste kartojama melaginga informacija, kad „Netricoin” rinkinys produkto autoriai yra sukčiai, kurie siūlo kriptovaliutą, vadinamą „Netricoin” – tai netiesa, net „Netricoin” prekės ženklo puslapyje aiškiai nurodyta, kad į ją įeina Stellar ir BCH santykiu 1:1. Sąžininga klaida ar sąmoninga dezinformacija?

Ar „Netricoin” rinkinys tai sukčiai?

Atsižvelgiant į tai, kad neigiamų straipsnių autoriai net nežino, kas siūloma kaip „Netricoin”rinkinio dalis, sunku juos vertinti rimtai.

Deja, nėra tinkamo būdo kovoti su tokia praktika. Konkurento remiama interneto svetainė savo noru straipsnio nepašalins, teisminiai veiksmai paprastai užtrunka pernelyg ilgai, ir net jei klaidinantis prekės ženklas yra įpareigotas ištrinti turinį, žala jo įvaizdžiui vis tiek lieka. Galbūt bus galima susisiekti su serverio, į kurį buvo įkeltas šmeižikiškas turinys, savininku, tačiau jis tikriausiai nenorės kištis į kliento turinį, nebent jis būtų akivaizdžiai neteisėtas.

Verta pažymėti, kad tinkamai „išreklamuotas” straipsnis apie sukčiavimą gali pritraukti daugiau panašios medžiagos ir laviną komentarų iš „trečiųjų lūpų”, kuriuos paskelbia žmonės, kurie tik perskaitė straipsnį, neįsigilinę į jo tikrumą. Forumuose ir atsiliepimų grupėse vienintelė išeitis – kreiptis į moderatorius, kurie gali labai padėti atrinkti komentarus.

Skaitant atsiliepimus internete, nepatartina tikėti nepagrįstais teiginiais ar nuomonėmis. Verta įprasti tikrinti šaltinius ir kritiškai vertinti anoniminius komentarus apie tam tikrus produktus.

Related Posts