Kas Netricoin on petturid? Vihkava konkurentsi toime

Reklaam internetis on teoreetiliselt kontrollitud ja peaks vastama asjakohastes seadustes sätestatud nõuetele. Kuid teatud teksti autorini jõudmise keerukus, koos veebilehtede ja foorumite hulgalise kunstlike ja valearvamustega, teeb internet vaba ameeriklanna sarnaseks, kus üksikud kaubamärgid teevad kõik, et konkurentsi laimata. Millised on näited ebaausatest veebipraktikatest ja kuidas neid ära hoida?

Netricoin… komplekti idee

Netricoin komplekt on koolituste komplekt e-raamatute, veebiseminaride, ainekavade ja õppevahendite näol, mis on mõeldud algajatele krüptorahade harrastajatele. See toode on võimalus pakkuda investeerimisõpetust nullist ning et teoreetilise õppega kaasneks praktiline koolitus, saavad kõik õpilased tasuta kahe krüptovaluuta tokenid – Bitcoin Cash ja Stellar (vahekorras 1:1).

Potentsiaalsed kliendid saavad Netricoin komplekti võttes ühendust müüjaga, kasutades veebilehel olevat vormi. Pärast ostu saab klient juurdepääsu e-postiga saadetud materjalidele, võimaluse registreeruda veebiseminaridele ja vaadata kogunenud krüptovaluuta väärtust. Kuna koolitusele lisandub tasuta krüptoraha, saab klient ka koodi ja sisselogimise spetsiaalsesse krüptoraha rahakotti. Juurdepääsukood saadetakse pakina tavapärase posti teel. Selle protseduuri eesmärk on minimeerida tõenäosust, et kolmandad isikud tokeneid omandavad. Juurdepääs nii tasuta krüptovaluutale kui ka materjalidele nõuab täiendavate juhistega pakendi vastvõtmist.

Stellari ja Bitcoin Cashi tulevik

Komplekti lisatud krüptovaluutadeks on Stellar ja Bitcoin Cash. Stellar on avatud lähtekoodiga detsentraliseeritud makseprotokoll, mis võimaldab kiireid ja piiriüleseid tehinguid mis tahes valuutapaari vahel. Nagu teised krüptovaluutad, põhineb see ka plokiahela tehnoloogial. See on token (XLM). XLM toidab Stellari võrku ja kõik selle toimingud, nagu eeter (ETH), juhivad Ethereumi võrku.

Stellari võrgus toimuvad tehingud lisatakse jagatud avalikku pearaamatusse – andmebaasi, mis on kõigile kättesaadav kogu maailmas. Et tehingu osas nii kiiresti ja täpselt konsensust saavutada, kasutab Stellar oma ainulaadset konsensusmeetodit.

Stellari konsensusmeetod võimaldab kiireid ja odavaid tehinguid ning kõik võrgus olevad inimesed jõuavad tehingu kehtivuses kokkuleppele sekunditega. Iga osaleja (nimetatakse sõlmeks), kes aitab Stellari tehinguid globaalsesse pearaamatusse lisada, valib oma minivõrgu teistest usaldusväärsetest osalejatest, kellega ta nõustub. Kuni need minivõrgud (mida nimetatakse kvoorumilõikudeks) kattuvad, võib kogu Stellari võrk jõuda kokkuleppele, millised tehingud on olulised ja mida saab väga kiiresti registrisse lisada.

Bitcoin Cash (BCH) on nii krüptoraha kui ka maksevõrk. See loodi 2017. aasta detsembris Bitcoin hard fork´i tulemusena, et suurendada korraga töödeldavate tehingute arvu.

Ametlikul Bitcoin Cashi veebilehel kirjeldatakse seda krüptovaluutat kui “interneti-vastastikust elektroonilist sularaha”. See on täielikult detsentraliseeritud, ilma keskpangata ja ei vaja usaldusväärseid kolmandaid osapooli.” Alates turuletoomisest on Bitcoin Cash olnud üks edukamaid Bitcoini tuletisinstrumente. Roger Ver, silmapaistev investor ja Bitcoini varajane kasutuselevõtja, on selle mündi pooldaja, kirjeldades seda kui “tõelist Bitcoini”. Ver oli 2011. aastal silmapaistev Bitcoini toetaja kui majandusliku vabaduse edendamise vahend. Sellest ajast alates on ta kolinud üle Bitcoin Cashi teenindamisele, eelistades väiksemaid kulusid ja tehinguaegu.

Mitmekesistamine on edu võti

Mitmekesistamine on riskijuhtimisstrateegia, mis ühendab portfelli erinevaid investeeringuid. Mitmekesine portfell sisaldab segu erinevatest varaliikidest – antud juhul Stellar ja Bitcoin Cash – ning investeerimisinstrumente, et piirata kokkupuudet ühe vara või riskiga. See meetod põhineb eeldusel, et erinevat tüüpi varadest koosnev portfell annab keskmiselt suuremat pikaajalist kasumit ja vähendab riski üksiku vara, nt ühe krüptoraha omamisel.

Mitmekesistamine on mõeldud portfelli süstemaatiliste riskisündmuste leevendamiseks, nii et mõne investeeringu positiivne tootlus neutraliseerib teiste negatiivse tootluse. Mitmekesistamisest saadav kasu on võimalik ainult siis, kui varad ei ole täiuslikult korrelatsioonis – see tähendab, et need reageerivad turumõjudele erineval ja sageli vastupidisel viisil.

Uuringud ja matemaatilised mudelid on näidanud, et hästi mitmekesistatud portfelli säilitamine annab kõige kulutõhusama riski vähendamise taseme.

Netricoin ja klientide arvamused

Netricoini arvamused on genereeritud kui huvitavast ja uuenduslikust tootest, mida soovitatakse eriti algajatele investoritele.

Olen ​​seda tüüpi komplekte välismaistel saitidel näinud ja mul on hea meel, et need lõpuks ka meil on. Tellisin Netricoini kohe, kui see turule ilmus ja mina olen väga rahul, materjalide tase on korralik ja kasutusjuhend selge. Ma ei investeerinud varem, alles nüüd alustan, aga mul läheb hästi, peamiselt tänu headele alustele kursuse näol.

– Pille

Minu sõbranna ostis selle komplekti raseduse ajal, et tappa monotoonsust. Küsisin temalt selle toote kohta ja ta usub, et saadud materjalid arutavad teda huvitavaid küsimusi lahti ammendavalt.

– Peeeter

Hea klienditeenindus, selged juhised. Pigem mitte fännidele, kes alustavad kohe börsilt ja mitte inimestele, kes arvavad, et Bitcoin on parim krüptoraha.

– Neeme

201 kommentaarist 172 olid positiivsed, mis tähendab, et Netricoinil komplekt on klientide seas ülekaalukalt head arvamused.

Mida on konkurentsil öelda?

Internetist leiate hõlpsalt mitte ainult kaugeleulatuvaid positiivseid arvamusi, vaid ka fabritseeritud ja negatiivseid kommentaare. Me räägime siin nn “suusõnalisest turundusest”, see tähendab spetsialistide allhankeid, et luua kaubamärgi kohta “autentseid” arvamusi. Hea turundaja suudab seda teha nii, et tema tasuline avaldus ei erine tegelikust. Selleks on aga vaja töökoormust, mis on tavaliselt kampaaniale eraldatud eelarvega võrreldes ebaproportsionaalne, seega avaldatakse suur osa seda tüüpi arvamustest ebausaldusväärsete kontode kaudu paljudes erinevates foorumites või platvormidel.

(allikas: https://binareoptionenerfahrungen.net/prof-thomas-morty-und-netricoin-erfahrungen-ein-riesiger-betrug)

Esimesena märkab portaal investeerimisega seotud ajaveebi. Autor avaldab tavaliselt maaklerite ülevaateid, seda enamjaolt reklaamides ja soovitab oma “sponsoreid” nii saidi artiklites kui ka reklaamides.

Kahjuks on sellest petvast artiklist väga raske leida tegelikku teavet. Mitu korda korratakse, et “Netricoin on valuuta, mida pole olemas”, kuid Netricoini ei olegi ju toode, mis pakub Netricoin-nimelist krüptoraha, vaid Stellarit ja Bitcoin Cashi.

(allikas: https://binareoptionenerfahrungen.net/prof-thomas-morty-und-netricoin-erfahrungen-ein-riesiger-betrug/)

Sama artikkel ilmus mitmes keeles, sh. prantsuse, rootsi või tšehhi keeles ja iga tekst kordab valeandmeid, et Netricoini komplekt toote autorid on petturid, kes pakuvad Netricoin-nimelist krüptoraha – mis pole tõsi, isegi Netricoini kaubamärgi veebilehel on selgelt öeldud, et komplekt sisaldab Stellar ja BCH kuvasuhtega 1:1 krüptoraha. Aus viga või tahtlik valeinformatsioon?

Kas Netricoin on petturid?

Arvestades, et negatiivsete artiklite autorid ei tea isegi, mida Netricoini komplekti raames pakutakse, on neid raske tõsiselt võtta.

Kahjuks puudub hea viis seda tüüpi tavade vastu võitlemiseks. Konkurendi sponsoreeritud veebileht ei võta artiklit lihtsalt maha ja kohtumenetlus võtab tavaliselt liiga kaua aega ning isegi kui petturlik kaubamärk peab sisu kustutama, jääb tekitatud kahju alles. Teise võimalusena võib võtta ühendust selle serveri omanikuga, kuhu laim postitati, kuid viimane tõenäoliselt ei soovi kliendi esitatud sisusse sekkuda, kui see pole selgelt ebaseaduslik.

Väärib märkimist, et korralikult “reklaamitud” pettust käsitlev artikkel võib meelitada ligi rohkem sarnaseid materjale ja laviini “kolmanda käe” kommentaare, mille kohta on arvamust avaldanud inimesed, kes on ainult antud artiklit lugenud, mõtlemata selle tõesusele. Foorumites esitatud arvamuste puhul võib loota ainult sellele, et viidatakse moderaatoritele, kes saavad ostetud kommentaaride sõelumisel oluliselt kaasa aidata.

Internetis arvustusi lugedes ei tasu uskuda toetamata väidetesse või arvamustesse. Hea idee on harjuda kontrollima oma allikaid ja olema kriitiliselt meelestatud üksikute toodete anonüümsete kommentaaride suhtes.

Related Posts