Vai Netricoin ir krāpnieki? Konkurentu naidīgas darbības

Reklāma internetā teorētiski tiek kontrolēta, un tai jāatbilst attiecīgajos likumos noteiktajām prasībām. Tomēr grūtības sasniegt konkrēta teksta autoru apvienojumā ar daudzajiem mākslīgiem, nepatiesiem viedokļiem vietnēs un forumos padara internetu joprojām līdzīgu mežonīgajiem rietumiem, kur atsevišķi zīmoli dara visu, lai nomelnotu konkurenci. Kādi ir daži negodīgas tiešsaistes prakses piemēri un kā to novērst?

Netricoin … komplekta ideja

Netricoin komplekts ir apmācību kursu, e-grāmatu, tīmekļa semināru, mācību programmu un mācību līdzekļu komplekts, kas paredzēts iesācējiem kriptovalūtu amatieriem. Šis produkts ir veids, kā nodrošināt investīciju apmācību no nulles, un lai teorētiskās mācības pavadītu praktiskas mācības, visi studenti saņem bezmaksas divu kriptovalūtu tokenus – Bitcoin Cash un Stellar (attiecība 1:1).

Potenciālie klienti var iegūt Netricoin komplektu, sazinoties ar pārdevēju, izmantojot vietnē esošo veidlapu. Pēc pirkuma klients iegūst piekļuvi materiāliem, kas nosūtīti pa e-pastu, iespēju reģistrēties tīmekļa semināriem un apskatīt uzkrātās kriptovalūtas vērtību. Tā kā apmācībai tiek pievienota bezmaksas kriptovalūta, klients saņem arī kodu un pieteikumvārdu speciālā kriptovalūtas makā. Piekļuves kods tiek nosūtīts pa pastu ar pēcapmaksu. Šīs procedūras mērķis ir samazināt iespēju, ka trešās personas var pārtvert tokenus. Lai piekļūtu gan bezmaksas kriptogrāfijas valūtai, gan materiāliem, ir jāsaņem pakete, kas satur papildu norādījumus.

Stellar un Bitcoin Cash nākotne

Komplektam pievienotās kriptovalūtas ir Stellar un Bitcoin Cash. Stellar ir atvērtā pirmkoda decentralizēts maksājumu protokols, kas nodrošina ātrus, pārrobežu darījumus starp jebkuru valūtu pāri. Tāpat kā citas kriptovalūtas, tā darbojas, izmantojot blokķēdes tehnoloģiju. Viņas dzimtais tokens ir (XLM). XLM nodrošina Stellar tīklu un visas tā darbības, līdzīgi kā ēteris (ETH) nodrošina Ethereum tīklu.

Darījumi, kas notiek Stellar tīklā, tiek pievienoti kopīgai, izplatītai publiskai virsgrāmatai – datubāzei, kas ir pieejama ikvienam visā pasaulē. Lai panāktu vienprātību par darījumu tik ātri un precīzi, Stellar izmanto savu unikālo vienprātības metodi.

Stellar vienprātības metode ļauj veikt ātrus un lētus darījumus, un visi tīkla dalībnieki dažu sekunžu laikā panāk vienošanos par darījuma derīgumu. Katrs dalībnieks (saukts par mezglu), kurš palīdz pievienot Stellar darījumus globālajai virsgrāmatai, izvēlas savu mini tīklu no citiem uzticamiem dalībniekiem, ar kuriem pastāv saderība. Kamēr šie mini tīkli (ko sauc par kvoruma šķēlītēm) pārklājas, viss Stellar tīkls var vienoties par to, kuri darījumi ir svarīgi un kurus var ļoti ātri pievienot reģistram.

Bitcoin Cash (BCH) ir gan kriptovalūta, gan maksājumu tīkls. Tas tika izveidots 2017. gada decembrī Bitcoin cietās dakšas rezultātā, lai palielinātu vienlaicīgi apstrādājamo darījumu skaitu.

Oficiālajā Bitcoin Cash vietnē šī kriptovalūta ir aprakstīta kā “peer-to-peer elektroniskā Interneta nauda. Tā ir pilnībā decentralizēta, bez centrālās bankas un tai nav vajadzīgas uzticamas trešās personas.” Kopš darbības uzsākšanas Bitcoin Cash ir bijis viens no veiksmīgākajiem Bitcoin atvasinājumiem. Rodžers Vers, ievērojams investors un Bitcoin agrīnais pieņēmējs, ir šīs monētas aizstāvis, raksturojot to kā “īsto Bitcoin”. Vers bija ievērojams Bitcoin atbalstītājs jau 2011. gadā, uzskatot to par līdzekli ekonomiskās brīvības veicināšanai. Kopš tā laika viņš ir pārcēlies uz Bitcoin Cash apkalpošanu, dodot priekšroku zemākām izmaksām un darījumu laikiem.

Diversifikācija kā panākumu atslēga

Diversifikācija ir riska pārvaldības stratēģija, kas apvieno dažādus ieguldījumus portfelī. Diversificēts portfelis ietver dažādu aktīvu veidu kombināciju – šajā gadījumā Stellar un Bitcoin Cash – un ieguldījumu instrumentus, lai ierobežotu pakļautību vienam aktīvam vai riskam. Šī metode ir balstīta uz pieņēmumu, ka portfelis, kas veidots no dažāda veida aktīviem, vidēji dos lielāku ilgtermiņa atdevi un samazinās risku iegūt īpašumā atsevišķu aktīvu, piem. vienu kriptovalūtu.

Diversifikācijas mērķis ir mazināt portfeļa nesistemātiskos riska notikumus, tāpēc dažu ieguldījumu pozitīvs sniegums neitralizē citu negatīvo sniegumu. Diversifikācijas priekšrocības pastāv tikai tad, ja aktīvi nav perfekti korelēti – tas ir, tie reaģē atšķirīgi un bieži vien pretēji tirgus ietekmei.

Pētījumi un matemātiskie modeļi ir parādījuši, ka labi diversificēta portfeļa uzturēšana nodrošina visrentablāko riska samazināšanas līmeni.

Netricoin un klientu atsauksmes

Netricoin atsauksmes parāda to kā interesantu, novatorisku produktu, kas īpaši ieteicams iesācējiem investoriem.

Esmu redzējis šāda veida komplektus ārzemju vietnēs un priecājos, ka viņi beidzot šeit ieviesa kaut ko līdzīgu. Es pats pasūtīju Netricoin, tiklīdz tas parādījās tirgū, un esmu ļoti apmierināts, materiālu līmenis ir pienācīgs, lietošanas instrukcijas ir skaidras. Iepriekš neieguldīju, tagad tikai sāku, bet man iet labi, galvenokārt pateicoties labiem pamatiem kursa formā.

– Krasts

Mana draudzene iegādājās šos komplektus grūtniecības laikā, lai nedaudz izvairītos no monotonijas. Es jautāju viņai par šo produktu, un viņa uzskata, ka saņemtie materiāli izsmeļoši apspriež viņai interesējošos jautājumus.

– Šķēle

Laba klientu apkalpošana, skaidri norādījumi. Drīzāk ne faniem, kas vēlas sākt tūlīt no biržas, un ne cilvēkiem, kuri uzskata, ka Bitcoin ir vislabākā kriptovalūta.

– Bērziņš

No 201 komentāra pat 172 bija pozitīvi, kas nozīmē, ka Netricoin ir ārkārtīgi labas atsauksmes no klientiem.

Ko saka konkurence

Internetā var viegli atrast ne tikai pārāk pozitīvas atsauksmes, bet arī izdomātus un   negatīvus komentārus. Šeit ir runa par tā saukto “čukstu mārketingu”, t.i., speciālistu ģenerētas “autentiskas” atsauksmes par zīmolu. Labs mārketinga speciālists to var izdarīt tā, ka viņa apmaksātais paziņojums neatšķirsies no patiesā. Tomēr tam ir nepieciešams darbs, kas parasti nav samērīgs ar kampaņai piešķirto budžetu, tāpēc liela daļa šāda veida  atsauksmju tiek rakstītas masveidīgi no  neuzticamiem kontiem dažādos forumos vai platformās.

(avots: https://binareoptionenerfahrungen.net/prof-thomas-morty-und-netricoin-erfahrungen-ein-riesiger-betrug)

Pirmais uzmanības vērts portāls ir vācu emuārs, kas saistīts ar investīcijām. Autors parasti publicē brokeru atsauksmes, reklamē un iesaka savus “sponsorus” gan rakstos, gan vietnes reklāmās.

Diemžēl šajā krāpšanas rakstā ir ļoti grūti atrast reālu informāciju. Daudzas reizes tiek atkārtots, ka “Netricoin ir valūta, kas neeksistē”, taču Netricoin produkts piedāvā nevis kriptovalūtu ar nosaukumu Netricoin, bet gan Stellar un Bitcoin Cash.

(avots: https://binareoptionenerfahrungen.net/prof-thomas-morty-und-netricoin-erfahrungen-ein-riesiger-betrug/)

Tas pats raksts parādījās vairākās valodās, t.sk. franču, zviedru vai čehu valodā, un katrā tekstā tiek atkārtota nepatiesa informācija, ka Netricoin produkta autori ir krāpnieki, kas piedāvā kriptovalūtu ar nosaukumu Netricoin – kas nav taisnība, pat Netricoin komplekts zīmola vietnē ir skaidri norādīts, ka komplektā ir iekļauts Stellar un BCH ar attiecību 1:1. Godīga kļūda vai apzināta maldināšana?

Vai Netricoin komplekts ir krāpnieki?

Ņemot vērā, ka negatīvo rakstu autori pat nezina, kas tiek piedāvāts kā daļa no Netricoin komplekta, ir grūti tos uztvert nopietni.

Diemžēl nav laba veida, kā apkarot šāda veida praksi. Konkurentu sponsorēta vietne pati neizdzēsīs rakstu, un tiesvedība parasti aizņem pārāk ilgu laiku, un pat ja saturs ir negodīgam zīmolam jāizdzēš, reputācijas bojājums joprojām saglabājas. Var arī sazināties ar tā servera īpašnieku, kurā tika publicēts apmelojums, taču pēdējais, visticamāk, nevēlas iejaukties klienta piedāvātajā saturā, ja vien tas nav acīmredzami nelikumīgs.

Ir vērts atzīmēt, ka  atbilstoši “reklamēts” krāpšanas raksts var piesaistīt vairāk līdzīgu materiālu un “trešo pušu” komentāru lavīnu no cilvēkiem, kuri ir tikai lasījuši rakstu, neņemot vērā tā patiesumu. Forumu un atsauksmju apkopojumu gadījumā var paļauties tikai uz atsauci uz moderatoriem, kuri var ievērojami palīdzēt nopirkto komentāru pārbaudē.

Lasot tiešsaistes atsauksmes, nav vērts ticēt neatbalstītiem apgalvojumiem vai atsauksmēm. Ieteicams pārbaudīt savus avotus un kritiski aplūkot anonīmus komentārus par atsevišķiem produktiem.

Related Posts